Pharmapoint Logo

Logistika

Prioritou společnosti je rychlé a efektivní zpracování objednávek lékáren a nemocnic tak, aby jim byly v rámci denních rozvozů včas a spolehlivě dodány.
PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. se svými šesti distribučními centry s celkovou výměrou 54 023 m2 splňuje nejvyšší evropské standardy týkající se správné distribuční a výrobní praxe. Řídí se legislativními normami platnými v České republice a zároveň pracuje v souladu se  systémy ISO 9001 a ISO 27001, kde je držitelem patřičných certifikací. Optimalizace vnitřních logistických procesů je založená na kvalitním řídícím skladovém systému. Moderní skladová technologie, řízené dopravníky, scannery, balící a manipulační systémy, to vše zajišťuje rychlé zpracování objednávek přijatých od zákazníků a jejich expedici do 20 - 40 minut od přijetí objednávky.
Záruka každodenní stability v kvalitě dodávek je zajištěna soustavnou inventarizací skladu, řízením kvality, efektivní výstupní kontrolou a vyškoleným personálem. K vysoké úrovni kvality služeb v oblasti doručování objednávek přispívá také optimální rozložení distribučních center v rámci regionů Čech a Moravy.
Zboží je dodáváno ve dvou až pěti závozech denně podle vzdálenosti od jednotlivých odběrních míst. Rozvážku zajišťuje šest dní v týdnu na 240 distribučních vozidel (dodávek) a 25 kamionů, které najezdí více než 83 tis. kilometrů denně. Nepřetržitou pohotovost 365/24/7 zajištujeme u rozvozu tzv. vitálních (život zachraňujících) výrobků.


www.phoenix.cz
Copyright 2017 | Created by Webster, s.r.o.

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., K pérovně 945/7, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 45359326, DIČ: CZ45359326
společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 275345
To Top