Pharmapoint Logo

Farmaceutický informační servis

Brněnské pracoviště Farmaceutického informačního servisu poskytuje nadstandardní služby kvalifikovaného poradenství v oblasti léčivých přípravků. Je jediným pracovištěm tohoto druhu v rámci distribuční sítě celé České republiky a je vybaveno několika tuzemskými i zahraničními farmaceutickými databázemi a množstvím odborné literatury. Každým rokem jeho pracovníci odpovídají na více než 12 000 dotazů. Mezi jeho služby patří:

  • poskytování komplexních informací o léčivých přípravcích zdravotnickým pracovníkům (farmaceutům, farmaceutickým pracovníkům a lékařům)
  • zabezpečování dovozu neregistrovaných léčivých přípravků – tzv. individuální dovoz
  • zveřejňování informací o nově registrovaných lécích, nových zdravotnických prostředcích a nových doplňcích stravy v sortimentu společnosti PHOENIX
  • zodpovídání dotazů týkající se fakmakoterapie, problematiky nežádoucích účinků náhrad léčivých přípravků, které nejsou obchodované a přípravků, které u nás nejsou registrovány
  • prezentace společnosti v odborných časopisech a na odborných vzdělávacích akcích

Kromě výše zmíněných činnosti pracoviště umožňuje absolvování stáží nemocničním lékárníkům připravujícím se na atestaci či zahraničním studentům. 


www.phoenix.cz
Copyright 2017 | Created by Webster, s.r.o.

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., K pérovně 945/7, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 45359326, DIČ: CZ45359326
společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 275345
To Top