Pharmapoint Logo

Pre-wholesale

Umístění zásob pro český, případně slovenský trh na území České republiky přináší farmaceutickým výrobcům mnoho výhod. Patří mezi ně zejména zjednodušení interní logistiky, GDP compliant uskladnění zboží, optimální geografická poloha a vysoká flexibilita - možnost rychlé reakce na výkyvy trhu v případě uvádění výrobků na trh, případně v okamžiku výpadku konkurenčního preparátu.
PHOENIX již od roku 1992 nabízí skladovací služby pro výrobce ve třech základních oblastech:

  • konsignační sklady - skladování a prodej dalším subjektů jménem PHOENIX s následným zúčtováním prodejů (Praha, Brno, Vysoké Mýto)
  • pre-wholesale (tzv. skladový servis) – skladování a další prodej jménem výrobce s různými modifikacemi objednávání a fakturace (Praha, Brno, Vysoké Mýto)
  • celní sklady – pro případ dovozu ze zemí mimo EU, případně pro režim tranzitu (Praha, Vysoké Mýto )

V současné době PHOENIX zajišťuje výše uvedené služby pro více než 170 zahraničních a tuzemských výrobců. Celková skladovací kapacita činí 23.250 paletových míst ve všech běžných teplotních režimech.

Rovněž zajišťujeme uskladnění psychotropních látek. Vzhledem k tomu, že současná kapacita se rychle plní,  připravujeme pro začátek roku 2018 projekt jejího dalšího významného navýšení.


www.phoenix.cz
Copyright 2017 | Created by Webster, s.r.o.

PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., K pérovně 945/7, 102 00 Praha 10 - Hostivař, IČ: 45359326, DIČ: CZ45359326
společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 275345
To Top